fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Pocztówka z wakacji 2k19

Dziękujemy za wspaniałe lato!

Kochani Uczestnicy, drodzy Rodzice i nasza Superkadro – dziękujemy że mogliśmy spędzić LATO 2019 razem z Wami! Zgromadziliśmy dziesiątkich niezwykłych wspomnień, przeżyliśmy razem prawdziwe przygody i w 100% wykorzystaliśmy tegoroczną słoneczną pogodę. ☀️ Ale przede wszystkim – zawarliśmy niezapomniane przyjaźnie i znajomości, które z pewnością przetrwają do kolejnych wakacji.

Gdyby nie Wy, to lato nie byłoby tak fantastyczne. Dziękujemy!

Sezon OBOZY 2019 możemy oficjalnie uznać za zakończony. W zeszłym tygodniu wieeeelki TIR przywiózł cały nasz wakacyjny sprzęt z powrotem do naszej gdańskiej bazy na ul. Planetarnej. Łapiemy oddech po wspaniałych dwóch miesiącach i oczywiście przygotowujemy się na więcej. Już w październiku dowiecie się, co czeka was podczas zasypanych śniegiem ferii zimowych…

Pocztówka z wakacji 2019

Zanim przeniesiemy się w mroźne krainy, mamy dla Was coś wyjątkowego. Obejrzyjcie pocztówkę z wakacji 2k19! Wróćcie na chwilę z powrotem na tegoroczne obozy i poczujcie ponownie na twarzach gorące lipcowe słońce:

Czujecie przypływ pozytywnych emocji? Wracają letnie wspomnienia? I bardzo dobrze! ❤️ Przed wami nowy rok szkolny, który na pewno będzie pełen pozytywnych ludzi, szkolnych sukcesów i wyjątkowych przygód. Życzymy wam w nim wszystkiego dobrego! Ale gdyby coś było nie tak, to pamiętajcie: #ByleDoWakacji!

Podziel się z nami wspomnieniami

Mamy do Was gorącą prośbę. Dajcie nam znać, jak bawiliście się z nami tego lata! Wasza opinia o obozach z Poszukiwaczami Przygód jest superważna. Nakręcacie nas do dalszego działania, pomagacie realizować najfajniejsze pomysły i pokazujecie, gdzie możemy się dalej rozwijać. A dzięki Waszym 5 gwiazdkom ⭐ i kciukom w górę 👍 jeszcze więcej osób słyszy o Poszukiwaczach Przygód!

Masz pomysł na nowy program obozu? Chcesz pochwalić ulubionego wychowawcę? Opowiedzieć o najśmieszniejszej wakacyjnej akcji? Zostaw opinię w Google albo poleć nas na Facebooku:

Czekamy na recenzje, polecenia, 5 gwiazdek i wszystkie te społecznościowe przytulasy! 🙂