fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Początek wakacji ☀️ u Poszukiwaczy Przygód

Przełom czerwca i lipca to dla nas wyjątkowe dni! Nareszcie, po wielu miesiącach przygotowań i wyczekiwania, nadchodzi początek wakacji – na obozy przybywają pierwsi uczestnicy. W ośrodkach czeka już na nich kierownik i kadra wychowawców, dziesiątki atrakcji, najnowszy sprzęt i oczywiście smaczne obiadki. Wszystko gotowe do dobrej zabawy – pozostaje tylko trzymać kciuki za pogodę.

Wielkie pakowanie na #Obozy2018

Wakacyjna atmosfera zaczyna się już pod koniec czerwca, na kilka dni przed startem pierwszego turnusu. Do naszej siedziby na ul. Planetarnej w Gdańsku przyjeżdża wtedy wieelki TIR, do którego pakujemy połowę naszego obozowego sprzętu. Komputery, instrumenty muzyczne, gry planszowe, odbiorniki GPS, przebrania larpowe – a wszystko odpowiednio posegregowane i należycie opisane!

Pakowanie na początek wakacji 2018

Dlaczego tylko połowa sprzętu trafia na pakę? TIR zabiera obozowe atrakcje w góry – do ośrodków w Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskiej, Poroninie i Małym Cichym. Pozostałe gadżety trafiają w tym czasie nad morze – do Jantaru, Junoszyna oraz Krynicy Morskiej – a także na Kaszuby, do ośrodka w Wieżycy i na Bazę Namiotową.

Chwilę później wyruszają nasi koordynatorzy – czyli opiekunowie wszystkich naszych obozów. Mariusz, Iza i Inga działają na północy, a w górach niepodzielnie rządzą Wojtek z Łukaszem. Koordynatorzy czuwają nad rozpoczęciem obozów, współpracują z naszymi kierownikami i dbają, by wszystko było w jak najlepszym porządku!

Zaczynamy! Pierwszy turnus Poszukiwaczy Przygód

Zanim pierwsi uczestnicy pojawią się w ośrodku, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik! Kierownik obozu jest na miejscu odpowiednio wcześniej, by wszystkiego dopilnować. Pokoje wysprzątane i pachnące? Obozowe sale zajęciowe wypełnione sprzętem i gadżetami? Pani pielęgniarka gotowa spotkać się z uczestnikami? Wychowawcy w pełnej gotowości i zielonych, kadrowych koszulkach? W takim razie możemy zaczynać!

Początek wakacji to taki moment, że do każdego z naszych ośrodków codziennie trafiają jeszcze jakieś paczki! Z naszego biura w Gdańsku przesyłamy kierownikom gadżety #ByleDoWakacji, koszulki obozowe, kolorowe plakaty i wszystko, co ich zdaniem będzie im jeszcze potrzebne w trakcie trwania obozów.

A później? Później trzymamy kciuki za pogodę, czyli za lato pełne słońca! ☀️

Zobaczcie najlepsze zdjęcia z pierwszego turnusu #Obozy2018