fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Spędź lato w gronie otaku

Wyobraź sobie miejsce, w którym spotykają się ludzie o zainteresowaniach podobnych do Twoich. Miejsce, gdzie możesz rozwijać pasje związane z kulturą azjatycką. Miejsce, gdzie standardowo nosimy kocie uszka, przebieramy się za postacie z anime i do upadłego gramy w „Dance Dance Revolution”! Brzmi jak marzenie? Możesz je spełnić! Jest jedno na świecie takie miejsce i będzie można do niego przyjechać już w wakacje! Za siedmioma morzami i siedmioma górami, w miejscowości Poronin, odbędą się obozy młodzieżowe, które wciągną Was bez reszty.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla fanów anime i mangi codzienne projekcje ulubionych filmów, warsztaty, szalone konkursy i unikatowe gry zręcznościowe. Pasjonaci języka japońskiego będą mogli poznać jego tajniki podczas codziennych zajęć z profesjonalnym lektorem.
Kolejną propozycją dla Was jest spotkanie z kulturą Japonii. Na tym obozie będziecie poznawać historię, kulturę i dziedzictwo narodowe Kraju Wschodzącego Słońca. Oczywiście nie ma mowy o nudnych wykładach – weźmiecie udział w ciekawych zajęciach terenowych i warsztatach.

Jeżeli Twoje zainteresowania nie ograniczają się jedynie do Japonii, obóz Azja – Tajemnice Orientu jest wprost idealny dla Ciebie! Kraj Kwitnącej Wiśni, spotkanie z Chinami, ciekawostki prosto z Korei – esencja azjatyckiego świata!
Czy ktoś tu wspominał o Korei? Tak! I dla maniaków k-popu czy dramy koreańskiej znajdzie się coś ciekawego. Koreańskie spa, przezabawne koreańskie programy rozrywkowe, filmy i dramy, wieczorne koncerty i jeszcze całe mnóstwo intrygujących atrakcji czeka na uczestników obozu Hallyu.

Dla tych, którzy chcieliby przygotować swój pierwszy cosplay, a nie mają pojęcia, od czego zacząć, oferujemy obóz poświęcony właśnie kostiumom. Jak stworzyć własny warsztat pracy, nauka korzystania z igły i nitki, jak pozować w czasie sesji fotograficznej, warsztaty gry aktorskiej od podstaw – te i inne ciekawe zajęcia czekają tylko na Was.

Na zakończenie propozycja dla osób z zacięciem literackim. Obóz, na którym wprawimy wyobraźnię w ruch i przelejemy na papier pomysły, które tam powstaną. Podczas zajęć zachęcimy Was do pisania, przedstawimy twórczość fanowską, stworzymy swojego własnego superbohatera, zaczniemy pracować nad formą tekstu i wszystko to będzie oscylowało wokół azjatyckich klimatów.

Zapraszamy na spotkanie z obozowiczami gości z różnych krajów Azji. Goście biorą udział w zajęciach i w życiu obozowym, umożliwiając uczestnikom lepsze poznanie różnych aspektów życia w Azji.

Jeżeli zainteresował Was taki sposób spędzania wakacji – sprawdźcie szczegóły Obozów Azjatyckich na www.poszukiwaczeprzygod.pl