fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Opinie o obozach

Lato 2015 było bardzo udane. Od wielu lat nie mieliśmy w Polsce tak pogodnych wakacyjnych miesięcy! Było to doskonale widać na bałtyckich plażach i górskich szlakach – urlopowaliśmy tłumnie!

Uczestnicy obozów Poszukiwaczy Przygód również w tym roku dopisali 🙂 Wyjechała z nami na wakacje rekordowa ilość osób! Jak bawili się w Junoszynie, Jantarze, Małym Cichym, Poroninie, Murzasichle i Bukowinie? Czy są zadowoleni z wyboru naszej oferty? Postanowiliśmy to sprawdzić prosząc o wypełnienie poobozowej ankiety. Oto, jakie zebraliśmy wyniki:

  • 98% osób pozytywnie oceniło atmosferę na obozie
  • praca kierowników 98% pozytywnych ocen
  • wychowawcy97,5% ocen bardzo dobrych i dobrych
  • 96 % pozytów dla realizacji programu
  • 93% uczestników było zadowolonych ze standardu zakwaterowania
  • 94% osób korzystających z organizowanego przez nas transportu oceniło go bardzo dobrze i dobrze!

Jest nam niezmiernie miło, że aż 98% respondentów oceniało pracę naszych kierowników dobrze i bardzo dobrze! Równie wysoką ocenę (97%) otrzymali wychowawcy! Rekrutacja i szkolenie kadry jest dla nas jednym z najistotniejszych elementów pracy nad przygotowaniem obozów i zimowisk, tym bardziej cieszymy się z tej wystawionej przez uczestników recenzji.

Kolejnym bardzo ważnym punktem jest przygotowanie i realizacja programu. Bardzo zależy nam, aby uczestnicy naszych obozów spędzali czas kreatywnie – rozwijając swoje pasje i zainteresowania. Także tutaj Wasze wysokie oceny (96% pozytywnych) bardzo nas cieszą.
Mamy nadzieję, że atmosfera podczas obozu (pozytywnie oceniona przez 98% z Was), nowe przyjaźnie, obozowe przygody, sprawią, że nasi tegoroczni uczestnicy jeszcze długo będą miło wspominać wakacje z Poszukiwaczami Przygód i że spotkamy się ponownie za rok (a może już za pół roku – podczas zimowisk narciarsko-tematycznych) :)))

Wszystkim respondentom bardzo dziękujemy za wypełnienie ankiety oraz za wszelkie uwagi i sugestie. Każdą z nich starannie przeanalizowaliśmy i jesteśmy przekonani, że dzięki nim nasze obozy będą w kolejnym sezonie jeszcze lepsze!