fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Obozy młodzieżowe w niezwykłej Krynicy

Wszyscy potrzebujemy duuużo słońca – zwłaszcza latem! Dlatego kiedy szukamy nowych miejsc, do których moglibyśmy pojechać w wakacje, pilnujemy by były to prawdziwe turystyczne hity! Bukowina Tatrzańska ma najpiękniejszy widok na góry na całym Podhalu, Junoszyno idealnie nadaje się na spokojny nadmorski wypoczynek… a Krynica Morska to wakacyjna stolica polskiego wybrzeża!

Krynica Morska. Fot. Krzysztof Belczyński. CC BY-SA via flickr.

Krynica Morska. Fot. Krzysztof Belczyński. CC BY-SA via flickr.

Lato w Krynicy Morskiej!

Tak! W tym roku Obozy młodzieżowe oraz Obozy sportowe odbędą się w niesamowitej Krynicy Morskiej, pięknej miejscowości na Mierzei Wiślanej! Z jednej strony Zatoka Gdańska, z drugiej Zalew Wiślany – już wam zazdrościmy widoków i okazji do kąpieli.

Musicie wiedzieć, że Mierzeja Wiślana jest niezwykle urokliwym miejscem. Sosnowe lasy parku krajobrazowego dają tu miły cień, ale wystarczy wyjść spomiędzy drzew, by trafić na piaszczyste, szerokie plaże. W samym centrum Mierzei znajduje się zaś Krynica Morska, tętniąca życiem wakacyjna miejscowość. To właśnie tutaj znajdziecie nowy ośrodek, w którym spędzimy wakacje – OW Bałtyk.

Ośrodek leży 300 metrów od morza, ma ogrodzony teren, a na nim boisko i altanę grillową. W środku jest siłownia, sala taneczna, stoły do gry w tenisa, sala jadalna – i oczywiście pokoje. Te mieszczą od dwóch do pięciu osób i wyposażone są w łazienki. A w samym środku lata, na III turnusie, wykorzystamy dodatkowo trzypokojowe domki z dwoma łazienkami w każdym, które mieszczą po osiem osób.

Obozy w Krynicy Morskiej

Obozy młodzieżowe Poszukiwaczy Przygód to wakacyjna propozycja dla tych, którzy chcą spędzić lato na szalonej zabawie w świetnym towarzystwie, adrenalinowych przygodach i zwariowanych atrakcjach. American Camp, Obóz chilloutowy czy Summer Chill in English – te nazwy mówią same za siebie!

A jeżeli potrzebujesz 300% ruchu, chcesz potrenować swój ulubiony sport i wieczorem odpoczywać po aktywnym dniu, oglądając zachód słońca – przyjedź do Krynicy na nasze obozy sportowe!