fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Konie, TikTok i wędkowanie, czyli obozy na Kaszubach

Byliście kiedyś na Kaszubach? To świetne miejsce na wakacje! Kaszuby są trochę jak Mazury –wszędzie mnóstwo zieleni i fajnych jezior z czystą wodą… Różnica jest taka, że Kaszuby nie są tak popularne jak okolice Kętrzyna czy Mrągowa. Z czego z przyjemnością korzystają mieszkańcy Trójmiasta. 😊 Ale spokojnie – wy też możecie spędzić tu lato!

Pensjonat Kupperówka – nowe obozy Poszukiwaczy Przygód

Zacznijmy od tego co najważniejsze: w tym roku powiększamy naszą kaszubską bazę. Z wielką przyjemnością przedstawiamy przepiękny, wyjątkowy Pensjonat Kupperówka w Wieżycy-Kolanie!

Pensjonat jest częścią uznanej Stadniny Kolano, w której trenują uczestnicy naszych obozów konnych. To piękny, niedawno oddany do użytku budynek pełen nowoczesnych rozwiązań i przestronnych wnętrz. Ale właściciele Pensjonatu pozostali wierni lokalnym tradycjom. Dzięki temu Kupperówka wpasowuje się w malowniczą okolicę. Zieleń gęstych lasów, błękit nieba odbijający się w jeziorze Ostrzyckim i biel muru pruskiego – to prawdziwie kaszubski widok.

Zresztą zobaczcie sami. Tak wygląda nasz nowy ośrodek:

Już za chwilę w jego progach staną uczestnicy młodzieżowych obozów na Kaszubach. W Kupperówce umieściliśmy naprawdę szalone połączenie programów! Będzie trochę klasycznego chilloutu nad jeziorkiem, wiecie – plaża, muzyka, kajaki – te sprawy. Ale nie zabrakło też miejsca na wakacyjny zastrzyk adrenaliny i na kilka naprawdę wyjątkowych programów tematycznych.

Nie wierzycie? A słyszeliście kiedyś o… obozie wędkarskim? 🎣 Okazuje się, że to całkiem popularny temat! Nie zostajemy zatem w tyle i w tym roku możecie pomoczyć kijek razem z nami – w jeziorze Ostrzyckim albo stawie należącym do Stadniny.

Drugim programem-niespodzianką jest obóz Social Media Ninja. Tajniki mediów społecznościowych, kreowania wizerunku i rozkręcania viralowych kreacji najlepiej poznawać na świeżym powietrzu! Leśne spacery, kąpiele w jeziorze i chillout na plaży połączymy z internetowymi memami i czelendżami.

Obozy konne dla dzieci i młodzieży w Stadninie Kolano

Jeżeli stadnina – to oczywiście obozy konne. Od wielu lat uczestnicy dziecięcych obozów w Wieżycy korzystali z wiedzy, doświadczenia i samych koni Stadniny Kolano. W tym roku rozwijamy tę miłą współpracę – mamy dla Was obozy konne dla młodzieży!

W programie dziesięć godzin jazdy konnej na ujeżdżalni i w terenie, zajęcia przygotowujące i około sześć godzin zajęć teoretycznych. Okazji do kontaktu z koniem będzie zatem sporo, szczególnie że zakwaterowanie na terenie Stadniny jest dużą zaletą obozu. Pełen program obozu, zakres zajęć w stadninie i wszystkie dodatkowe atrakcje znajdziecie poniżej:

Pozostałe obozy na Kaszubach – Wieżyca i Baza Namiotowa

Obozy na Kaszubach organizujemy od dawna. Nad samym jeziorem Ostrzyckim, w Centrum Wypoczynkowym Wieżyca wakacje spędzają młodsi poszukiwacze przygód. W tym roku w Wieżycy czeka na nich m.in. hitowy Obóz nerfowy, 12 dni dookoła świata i oczywiście Obóz konny dla młodszych, korzystający z zaplecza Stadniny Kolano.

A jeżeli zajrzycie głębiej w las, dostrzeżecie być może namioty Bazy Namiotowej. Tutaj wakacje spędzają twardziele i twardzielki z obozów militarnego, paintballowego czy tegorocznej nowości, obozu służb specjalnych. Przeprawy przez grzęzawiska, rozgrywki ASG, ścianka wspinaczkowa – maksimum emocji, zapach dymu z ogniska i widok rozgwieżdżonego nieba. O Bazie pisaliśmy więcej na blogu – przeczytajcie koniecznie o tym, jak wyglądają militarne wakacje pod namiotami!