fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Obozy 2019 ⛱️ – pobierz katalog!

Premiera Obozów 2019

Drodzy Rodzice, kochani Uczestnicy – oto długo wyczekiwany katalog OBOZY 2019! W tym roku jesteśmy z niego wyjątkowo dumni – to najładniejszy katalog, jaki dla Was przygotowaliśmy. Pełen przepięknych zdjęć i wyjątkowych wakacyjnych programów – od razu przeniesie Was w letnie klimaty! ☀️ Słowem: idealne narzędzie do planowania wakacji.

W środku czeka na Was 110 tematycznych propozycji na wakacje 2019. Podzieliliśmy je na tematyczne cykle – podobnie jak na stronie internetowej – tak żeby łatwiej było się odnaleźć. W tym roku wypoczywamy w 11 różnych ośrodkach w górach (Podhale), nad morzem (Mierzeja Wiślana) i nad jeziorami (Kaszuby oraz Mazury).

Wszystkie wakacyjne propozycje znajdziecie na stronie internetowej, ale zachęcamy do przeglądania eleganckiego katalogu w formacie PDF. Wystarczy kliknąć w grafikę lub przycisk poniżej:

Jesteś Stałym Klientem? Otrzymasz od nas drukowany katalog

Każdy, kto był już z nami na wakacjach lub zimowiskach chociaż jeden raz, zostaje naszym Stałym Klientem. Wiąże się to z wieloma przyjemnymi rzeczami, takimi jak specjalne wieści zza kulis i wcześniejsze informacje o premierach i rabatach. Ale przede wszystkim do każdego Stałego Klienta wysyłamy drukowany egzemplarz naszego katalogu!

Kiedy tylko pachnące farbą drukarską katalogi OBOZY 2019 przyjadą do nas z drukarni, rozpoczniemy akcję wysyłkową. Na pewno damy Wam znać, że to już – wypatrujcie wtedy listonosza albo charakterystycznej koperty w skrzynce pocztowej!

Nie jesteś Stałym Klientem i chcesz otrzymać drukowany katalog? Nie ma sprawy – z przyjemnością wyślemy do Ciebie bezpłatny egzemplarz. Po prostu daj nam znać, wysyłając maila na biuro@poszukiwaczeprzygod.pl, dzwoniąc albo pisząc do nas na Messengerze. Pamiętaj o adresie pocztowym do wysyłki!

Przeglądaj Obozy 2019 online

Oczywiście katalog nie jest niezbędny, żeby zaplanować wakacje 2019 i złożyć zamówienie na wymarzony obóz. Wystarczy skorzystać z naszej strony internetowej. Wakacyjne wyjazdy można przeglądać ze względu na tematykę, grupę wiekową albo miejsce docelowe. Do bardziej zaawansowanych zadań możecie również wykorzystać naszą wyszukiwarkę!

Poniżej znajdziecie wygodne odnośniki do poszczególnych kategorii. Miłego planowania wakacji!