fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Obejrzyj wakacyjny trailer Poszukiwaczy Przygód

Wakacyjny trailer OBOZY 2019 🎬

Cześć! Mamy dla Was coś naprawdę wyjątkowego – tegoroczny wakacyjny trailer obozowy!

Jeżeli śledzicie naszego Instagrama, to mogliście zauważyć że w sierpniu wyruszyliśmy na wyprawę. Odwiedziliśmy wszystkie nasze ośrodki – w górach, nad morzem i jeziorami. Towarzyszył nam nasz filmowiec Mateusz, który za pomocą drona, hełmu do stabilizacji, GoPro i innych wynalazków przygotował genialny materiał. A teraz złożył go dla nas, opatrzył klimatyczną wakacyjną muzą – i oto jest. Trailer OBOZY 2019!

Przed Wami najbardziej słoneczne półtorej minuty na świecie! W środku ujęcia m.in. z Krynicy Morskiej, Wieżycy, Poronina, Małego Cichego oraz Bukowiny Tatrzańskiej.

Nie będziemy trzymać Was w napięciu. Miłego oglądania!

Trailery obozów Poszukiwaczy Przygód

Tegoroczny wakacyjny trailer to nie jest jedyny letni klip, który możecie obejrzeć! W końcu każdego roku z okazji premiery zaskakujemy Was czymś nowym. ☀️ Pozostałe filmiki możecie zobaczyć albo na naszym kanale na YouTube, albo jeszcze wygodniej – na Vimeo.

A teraz mała podpowiedź: nowe filmiki i trailery pojawiają się tam nieco wcześniej niż gdzie indziej. Więc jeżeli chcecie być pierwszymi, którzy obejrzą nowy klip, zasubskrybujcie nasze kanały!

Co znajdziecie na tych kanałach? Przede wszystkim wakacyjne relacje z różnych obozów – na przykład prezentację Twierdzy Fantastyki albo Akademii Umysłu. Do tego obozowe pocztówki z podziękowaniami oraz filmiki z naszych przeróżnych akcji. Jedną z nich jest #JasneŻeCzytam z okazji Warszawskich Targów Książki!

Chcesz być na bieżąco? Odliczaj z nami do wakacji

Jeżeli chcecie mieć pewność, że nie przegapicie żadnych wakacyjnych newsów, akcji i materiałów o Obozach 2019, macie na to kilka sposobów! Pisaliśmy już o naszych kanałach na YouTube, Vimeo oraz superkoncie na Instagramie. Najwięcej publikujemy na stronie na Facebooku, którą na pewno wszyscy znacie. Ale dzisiaj chcemy zaprosić Was w nieco inne miejsce. Dołączcie do wydarzenia i odliczajcie z nami do wakacji! Jak myślicie – ile dni zostało do końca roku szkolnego?

Kiedy piszemy te słowa, wydarzeniem jest zainteresowanych ponad 60 000 osób! Chyba wszyscy lubimy wakacje, co? 🙂