fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Nowości na OBOZY 2021! Drony, szachy, make-up i inne!

W siedzibie Poszukiwaczy Przygód mamy kolejny powód do radości! Prosto z drukarni przyjechały do nas świeżutkie katalogi z ofertą obozów 2021. Pełno w nich przygódzabawy, słońca i emocji. Znajdziecie tam swoje ulubione programy, ale nie zabraknie w nich także nowości! Jesteście ciekawi, jak wygląda nasza oferta na wakacje 2021? Jak tylko zapakujemy do kopert 12 tysięcy katalogów, będziecie mogli zacząć niecierpliwie wyglądać listonosza 😊 Dziś jednak uchylimy Wam rąbka tajemnicy!  

Nowości w programach dziecięcych!

Przygotowując naszą ofertę wakacyjną staramy się zawsze, by każdy znalazł tu coś dla siebie – bez względu na to, jakie ma zainteresowania. W katalogu znajdą się propozycje zarówno dla tych aktywnych, jak i dla miłośników letniego leniuchowania, nieustannych poszukiwaczy przygód, jak i fanów wirtualnego świata. Takie też są nasze nowości w programach dziecięcych – spójrzcie sami: 

Szach - mat! ♟️

Szachy nazywane są królewską grą. Rozwijają logiczne myślenie, pamięć, koncentrację. Dla naszych młodszych uczestników przygotowaliśmy w tym roku programową nowość, która pomoże debiutantom postawić pierwsze kroki na szachownicy, a tym, którzy co nieco już o szachach wiedzą, rozwinąć skrzydła. Na naszym obozie szachowym dzieci w wieku 8 – 13 lat poznają zasady gry i ciekawe otwarcia, a codzienne rozgrywki pomogą w ciągłym szkoleniu techniki.

Obóz odbędzie się w urokliwej podhalańskiej miejscowości Małe Ciche, w ośrodku Pasternik, więc nie zabraknie tu także spotkań z górską przyrodą czy wycieczki do Zakopanego. W końcu szachowym mistrzom przyda się trochę ruchu na świeżym powietrzu!

A jak najlepiej rozpocząć przygodę z szachami przeczytacie tutaj!

Przygoda w leśnej gęstwinie 🌲🌲

Ośrodek Pasternik w Małym Cichym jest położony w niezwykle malowniczym miejscu. Sąsiadując z gęstym iglastym lasem i górskim potokiem, którego szum słychać, gdy tylko uchyli się okna w pokojach, ośrodek daje wspaniałe możliwości wszystkim miłośnikom przygód w terenie. Dla tych uczestników, którym nie straszne jest poruszanie po leśnych bezdrożach przy pomocy mapy i kompasu, a budowanie szałasów i rozpalanie ognisk to dla nich najlepsza zabawa, przygotowaliśmy Obóz Górskiego Tropiciela. Pod czujnym okiem kadry dzieci zaprzyjaźnią się z otaczającą je przyrodą i przeżyją nie jedną (bezpieczną!) przygodę.

Zostań gwiazdą YouTube 🎞️

W każdej minucie na Youtube trafia 300 godzin materiałów! Testy i recenzje sprzętu, ciekawostki historyczne albo językowe, streamy z gier, filmiki ze śmiesznymi scenkami – każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawni youtuberzy kształtują naszą rzeczywistość i stają się idolami. A może by tak spróbować swoich sił na tym polu? Wszystkich, którzy marzą o prowadzeniu swojego kanału z radością przywitamy na obozie YouTube bez tajemnic.

Uczestnicy w wieku od 9 do 14 lat dowiedzą się tutaj, jak przygotować ciekawe treści i atrakcyjnie je zaprezentować. Poznają także techniczną stronę tworzenia filmów. Dzięki profesjonalnemu wsparciu wychowawców młodzi youtuberzy dowiedzą się sporo o bezpiecznym poruszaniu się w wirtualnej przestrzeni.

Nie zapominamy jednak o wakacyjnym przewietrzeniu głów! Górskie widoki za oknami ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego Limba w podhalańskim Poroninie kuszą, więc na pewno znajdzie się czas na piesze wycieczki, gry i zabawy na świeżym powietrzu czy wodne szaleństwa w ośrodkowym basenie!

Nowości w programach młodzieżowych!

W krainie fantastyki – pierwsze kroki z RPG 🎲🎲

Twierdza Fantastyki to cykl obozów związanych z szeroko pojętą fantastyką. Cieszy się on od lat  niesłabnącą popularnością dzięki niezwykłej atmosferze kadrze pasjonatówSpora część programów tego cyklu skupia się na RPG, czyli narracyjnych grach fabularnychGracze wcielają się tu w bohaterów i prowadzeni przez opowieść narratora – mistrza gry – przeżywają niezwykłe przygody. W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie coraz młodszych początkujących graczy stworzyliśmy Erpegowy debiut – obóz rpg dla początkujących. Tutaj uczestnicy w wieku od 11 do 16 lat będą mogli spróbować swoich sił w grach fabularnych nawet, jeśli wcześniej nie mieli z nimi nic wspólnego. Ręczymy, że zarówno klimat naszych obozów fantastycznych, jak i goszczący uczestników ośrodek Zbójnicówka w Bukowinie Tatrzańskiej sprawią, że pod koniec turnusu nikt nie będzie chciał stąd wyjeżdżać! 

Gdy styl spotyka sztukę – make-up, jakiego nie znacie 🖌️🖌️

Każdy, kto miał styczność z artystycznymi obozami cyklu Przystań Wyobraźni wie, że to miejsce niezwykłe – otwarte na twórczych młodych ludzi, którzy mają możliwość realizować swoje pasje w najróżniejszych dyscyplinach sztuki od malarstwa przez muzykę, taniec po literaturę. Programów jest wiele i wydawałoby się, że chyba nic nie da się już dodać. A jednak!

Witajcie na obozie Make-Up Artist. Makijaż, to nie tylko sposób na poprawę urodyDzięki niemu można wyrazić siebie czy zmienić wygląd nie do poznania. Profesjonalni makijażyści i charakteryzatorzy umiejętnie wplatają sztukę w naszą codzienność. Na tym obozie uczestnicy poznają tajniki makijażu i charakteryzacji, dowiedzą się z jakich narzędzi i kosmetyków najlepiej korzystać, a jakich unikać oraz poznają pracę profesjonalistów od kulis. Wszystkich, którym ta – powiedzmy to na głos – dziedzina sztuki jest bliska, znajdą swoje miejsce w ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym Limba w Poroninie, gdzie po kreatywnych zajęciach odpoczną m.in. w ośrodkowym basenie i jacuzzi… 

Sięgnij nieba! Obóz dronowy 🎮🎮

Krynicy Morskiej po raz kolejny spotkają się nasi starsi uczestnicy, by rozwijać swoje zainteresowania i zdolności w ramach cyklu Akademii Talentów. W nadmorskim ośrodku Bałtyk stworzyliśmy przestrzeń dla sportowców, pasjonatów nauki oraz fanów świata komputerów. W tym roku postanowiliśmy zagospodarować w tej przestrzeni jeszcze jedno miejsce – niebo! Fanów nowoczesnych technologii oraz odkrywania świata z lotu ptaka w wieku od 13 do 18 lat zapraszamy na obóz dronowy! Dzięki niewielkim bezzałogowym statkom powietrznym możemy wykonać wspaniałe ujęcia, dokonywać naukowych odkryć oraz niezbędnych obserwacji terenu.

Na obozie uczestnicy zgłębią podstawy aerodynamiki, poznają budowę dronów, nauczą się ich obsługi i dowiedzą się, jak szerokie jest ich zastosowanie w dzisiejszym świecie. Dzięki zajęciom z profesjonalnym instruktorem wyjadą bogatsi o wiedzę teoretyczną, ale także praktykę. Szerokie plaże Mierzei Wiślanej staną się nie tylko polem do ćwiczeń naszych dronowych pilotów, ale także fantastycznym miejscem do wakacyjnego relaksu! 

Mamy nadzieję, że udało nam się obudzić Waszą ciekawość i jeszcze niecierpliwiej wyglądać będziecie katalogów Obozy 2021, które lada chwila trafią w Wasze ręce. Pamiętajcie, by nie czekać z rezerwacją do ostatniej chwili! Wejdźcie na naszą stronę lub skontaktujcie się z nami telefonicznie, by złożyć rezerwację na wymarzony obóz!