fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Pięć najciekawszych zmian na OBOZACH 2018

W zeszłym tygodniu chwaliliśmy się zapałem, z jakim wysyłamy do Was nowiutkie, pachnące jeszcze drukarnią katalogi OBOZY 2018. Minęło kilka dni i nawet najbardziej opieszali listonosze na pewno zdążyli zapukać do Waszych drzwi. To jak – przeglądaliście już nasze wakacyjne propozycje?

Taki katalog z obozami to naprawdę sporo informacji! Co więcej, w tym roku przygotowaliśmy dla Was solidną porcję ekscytujących nowości i dobrze przemyślanych zmian – w programach, zakwaterowaniu, a nawet samej szacie graficznej katalogu. Opowiemy o pięciu najciekawszych.

NOWY OŚRODEK W ZAKOPANEM

Zainteresowanie wakacjami z Poszukiwaczami Przygód stale rośnie. Dlatego dla naszych młodszych uczestników, którzy chcieliby spędzić lato w górach, przygotowaliśmy zupełnie nową, komfortową bazę w samym Zakopanem.

Ośrodek U Franka jest otoczony ogromnym terenem zielonym, położony na zboczu Olczy i ukryty z dala od turystycznego gwaru. Aby znaleźć go wśród krętych uliczek i ścieżek Podhala, nasza ekipa odwiedziła wpierw blisko 50 innych obiektów! Możecie nam wierzyć – opłaciło się.

ZDJĘCIA Z OBOZÓW ONLINE

Pamiętacie płyty ze zdjęciami z obozów? To świetna pamiątka… pod warunkiem, że można je odtworzyć. Zdajemy sobie sprawę, że coraz mniej osób ma w domu odtwarzacze DVD. Dlatego już na tegorocznych zimowiskach testowaliśmy nowe rozwiązanie – zdjęcia dostępne online po wpisaniu odpowiedniego kodu!

Szczegóły otrzymacie w chwili wyjazdu z obozu oraz mailem tuż po powrocie do domu. A wszystko odbędzie się wygodnie, nowocześnie i bezpiecznie.

CYKL OBOZÓW KOMPUTEROWYCH

Skoro o nowoczesności mowa – wśród naszych obozowych cykli pojawił się nowy – cykl Obozów komputerowych. Oczywiście programy games areny, e-sportowe czy programistów to propozycje, które mamy w swojej ofercie od wielu lat! Tym razem jednak Obozy komputerowe zyskały własną nazwę i sporo miejsc dla młodych programistów, esportowców czy game designerów.

Możecie być pewni, że unikalną kompozycję elektronicznej rozrywki, programowania i świetnych atrakcji na świeżym powietrzu będziemy jeszcze rozwijać – to w końcu jeden z najpopularniejszych pomysłów na lato!

NOWE PROGRAMY OBOZÓW

Nie może być premiery bez garści nowości, prawda? W katalogu OBOZY 2018 rzeczywiście znajdziecie sporo całkowicie nowych programów. Nad morzem możecie bawić się na Misji: Ekspedycji, Obozie ciekawych świata, programie Lato na 100% albo Obozie trenerów Pokémon. Na Kaszubach wystartowaliśmy ze Światem Minecrafta, a w Zakopanem powstał obóz Zostań superbohaterem.

Starsi poszukiwacze przygód mogą rozwijać swoje zainteresowania w zakresie Animacji filmowej, bawić się na Maniakach Popkultury albo zgłębiać Tajemnice Kosmosu. Nowością jest też Obóz multisportowców dla spragnionych sportu wszelakiego rodzaju, Camp Gallifrey zrzeszający fanów Doktora Who oraz specjalistyczny Obóz Ratownictwa Taktycznego na naszej Bazie Namiotowej.

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

To jedna z wielu nowych atrakcji, które wprowadziliśmy w tym roku do programów obozów – ale to właśnie ze ścianki wspinaczkowej jesteśmy szczególnie dumni! Swoich sił w pionowym pokonywaniu przeszkód będą mogli spróbować uczestnicy Bazy Namiotowej, a także niektórzy śmiałkowie z Obozów dziecięcych nad jeziorem w Wieżycy.

To oczywiście nie koniec – katalog OBOZY 2018 skrywa jeszcze sporo niespodzianek. Najlepiej będzie jednak, jeżeli sami je odkryjecie!

No dobra, trochę Wam pomożemy. Zajrzyjcie na Instagrama, gdzie pokazujemy najciekawsze zmiany pod hashtagiem #zmiany2018. Do zobaczenia!