fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Pamiętasz swój pierwszy wyjazd bez rodziców?

Pamiętasz swój pierwszy wyjazd na wakacje albo zimowisko bez rodziców? 🤔 Mogło być ekstra, mogło być raczej niefajnie, ale na pewno to przeżycie, którego się nie zapomina. Emocje, nowe znajomości, większa niż zwykle samodzielność – taki pierwszy wyjazd to poważna sprawa! 👦👧

Doskonale to wiemy i dlatego dla tych, co pierwszy raz, mamy coś specjalnego. Program zimowiska dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Nazywa się ✳️ Moje Pierwsze Zimowisko – to tak, żeby nie było wątpliwości o co chodzi!

Jak wygląda Moje Pierwsze Zimowisko?

W praktyce działa to tak: zimowisko trwa 7 dni i odbywa się w 🏔️ Małym Cichym – tam, gdzie pozostałe ferie dla naszej najmłodszej grupy. Pasternik – nasz ośrodek – słynie z kameralności, przytulności i domowej kuchni, nad którą niestrudzenie czuwa gospodyni, pani Teresa. To niewielki, rodzinny pensjonat o wyjątkowym umiejscowieniu. Leży tuż obok urokliwego Potoku Filipczańskiego, którego szmer towarzyszy małym poszukiwaczom przygód przez wakacje i ferie zimowe.

Na maluchy z Mojego Pierwszego Zimowiska czekają wszelkiego rodzaju atrakcje. Od zajęć plastycznych i muzycznych, poprzez szalone zabawy na śniegu, po wspólne leniuchowanie podczas zimowego przyjęcia. W tym wieku bez problemu można zaczynać już naukę jazdy na nartach – dlatego na uczestników zimowiska czekają również codzienne zajęcia na stoku. Zaczynamy od Stacji Panorama i wraz z postępami przenosimy się na Stację Narciarską Małe Ciche. ⛷️

(O pierwszych przygodach z nartami i snowboardem pisaliśmy już na blogu #ByleDoWakacji! Zapraszamy po porady, jak przygotować się do sezonu i gdzie rozpocząć naukę).

Doświadczenie przede wszystkim

Ale co ważniejsze, Moje Pierwsze Zimowisko słynie ze starannie dobranej kadry. Na wychowawców tego zimowiska wybieramy bowiem osoby ze szczególnych doświadczeniem i talentem do pracy z najmłodszymi dziećmi! ❤️ Upewniamy się, że dzieci otoczone są nieustającą opieką nie tylko w trakcie zajęć, ale na każdym kroku – od pobudki do wieczornej toalety.

Zajęte kolejnymi atrakcjami, troskliwą opieką i bliskością rówieśników dzieci po prostu nie będą miały czasu, żeby tęsknić. I to jest właśnie sekret Mojego Pierwszego Zimowiska!

Więcej szczegółów, w tym pełen program zimowiska oraz terminy i ceny, znajdziecie tutaj: