fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Wakacje z kulturą Azji

Wielkimi krokami zbliża się lato, a wraz z nim wakacje! Zastanawiacie się, jak najlepiej wykorzystać ten czas? Mamy dla Was wyjątkową propozycję! Oto obozy stworzone dla tych, dla których manga, anime i kultura Kraju Kwitnącej Wiśni to coś więcej, niż zwykłe hobby. Obozy prowadzone są przez pasjonatów Japonii oraz rodowitych Japończyków!

Prawdziwych otaku zapraszamy na obóz „W krainie mangi i anime”. Każdego dnia czeka Was mnóstwo atrakcji: projekcje najlepszych filmów anime, playlisty teledysków j-rock czy j-pop, czy przegląd najlepszych japońskich reklam. Odbędzie się oczywiście  Cosplay oraz Otaku Master- najlepsi zdobędą certyfikat M&A. Zaprosimy Was do Meido Cafe oraz na Maru Batsu, będziemy zgłębiać japońską sztukę i kulturę, słuchać Kaidan.  To jedyny w swoim rodzaju, prawie dwutygodniowy konwent! By każdy mógł odpoczywać tak, jak lubi najbardziej, obóz odbywa się w dwóch miejscach: w górach i nad morzem.

Wielbicieli Japonii nie może zabraknąć na „Obozie kultury japońskiej”. Przyjrzymy się Japonii kiedyś i dziś, jej historii, sztuce, kulturze. Porozmawiamy o kodeksie Bushido, Haiku, technologii, GUTAI, mandze i anime, azjatyckich teledyskach i muzycznych show. Poznamy tradycyjne gry  – go, majong, shogi, hanafuda, uszyjemy kimono i kigurumi. W te wakacje Kraj Kwitnącej Wiśni będzie na wyciągnięcie ręki!

Jeśli Japonia jest dla Ciebie czymś więcej niż tylko fascynującym krajem – zapraszamy na „Obóz języka japońskiego”. Tu połączysz poznawanie najprawdziwszej Japonii z nauką języka. Na zajęciach poznasz japońskie znaki i alfabety, podstawy gramatyki, kanji, hiraganę i katakanę, kaligrafię, podstawowe zwroty i słownictwo. Oprócz tego znajdziesz się w japońskiej enklawie – przygotujemy sushi i ramen, stworzysz własne dzieło Gutai, Ikebanę czy orgiami!

Dla tych, dla których Japonia to za mało, przygotowaliśmy podróż po krajach dalekiego wschodu. Na obozie „Azja – tajemnice orientu” poznasz historię, kulturę, kuchnię i codzienność Kraju Kwitnącej Wiśni, mocarstwa za Wielkim Murem Chińskim oraz podzielonej na pół Korei.

Na „Obozie konsolowym” zapewnimy Wam wirtualną rozrywkę na najwyższym poziomie! Tu wraz z innymi pasjonatami zagrasz na konsolach PS4, Wii i Xbox 360. Zademonstrujesz swoje umiejętności i zmierzysz się z innymi mistrzami gry. Podyskutujesz o sprzęcie, grach, najlepszych serwisach internetowych – wakacje idealne!

Więcej informacji na stronie cyklu Obozy Japońskie: www.poszukiwaczeprzygod.pl/obozy/japonia/