fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Patronat magazynu Otaku

Z wielką przyjemnością informujemy, że magazyn Otaku objął patronatem medialnym cykl Obozów Azjatyckich Poszukiwaczy Przygód. Zdradzamy od razu, że to dopiero początek naszej współpracy!

Magazyn Otaku

Magazyn Otaku jest najchętniej kupowanym czasopismem poświęconym mandze, anime oraz kulturze japońskiej w Polsce. Wydawany nieprzerwanie od 2006 roku, doczekał się już prawie sześćdziesięciu numerów. W każdej z odsłon tego dwumiesięcznika znajdziecie recenzje mang i anime, wiadomości z fandomu i branży, wywiady, artykuły, felietony, a nawet lekcje języka japońskiego. Nic dziwnego, że magazyn cieszy się taką popularnością.

Okładka magazynu

Współpraca czasopisma z Poszukiwaczami Przygód oznacza, że możecie spodziewać się informacji oraz fotorelacji z naszych obozów zarówno na stronie Otaku.pl, jak i w samym magazynie. To jednak nie wszystko!

Konkursy i nagrody

Dzięki patronatowi medialnemu Otaku, pule nagród za rywalizacje obozowe na Obozach Azjatyckich wzbogacą się o prawdziwe skarby dla fanów mangi i anime – szczegóły na razie będziemy trzymać w tajemnicy, niech to będzie niespodzianka dla naszych uczestników. Co więcej, na nagrody możecie też liczyć w mediach społecznościowych, gdzie będziemy organizować szybkie konkursy. Do wygrania będą kultowe koszulki #ByleDoWakacji, numery czasopisma oraz popularne mangi.

Pierwszy z takich konkursów właśnie trwa na profilu Obozów Azjatyckich na Facebooku. Aby wziąć w nim udział, wystarczy tylko wymyślić krótką historię współpracy dwumiesięcznika Otaku z Poszukiwaczami Przygód. Zapraszamy do zabawy!