fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Obozy 2020 – ważne informacje w związku z koronawirusem w Polsce

Drodzy Rodzice!

Podobnie jak Wy, z dużą uwagą śledzimy sytuację związaną z koronawirusem w Polsce. Tymczasowe zamknięcie szkół i instytucji kultury oraz inne podejmowane przez rząd i samorządy działania to oznaka tego, że wszyscy podchodzimy do sprawy poważnie.

Na tę chwilę nasze Obozy 2020 odbędą się planowo. Według zapowiedzi rządu, wakacje nie zostaną odroczone ani skrócone. A tymczasowe zamknięcie szkół nie wpłynie na wydłużenie roku szkolnego. Dlatego przygotowujemy się na Wasz przyjazd! Rekrutujemy najlepszych wychowawców, uzgadniamy szczegóły tematycznych atrakcji, szykujemy obozowy sprzęt i wakacyjne rekwizyty.

Do wakacji pozostały niecałe trzy miesiące. Liczymy na to, że w tym czasie sytuacja związana z koronawirusem w Polsce ustabilizuje się, a dzieci będą mogły spędzić z nami beztroskie wakacje. Chcemy jednak żebyście wiedzieli, że Wasz komfort i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze!

Co się stanie, jeżeli wakacje zostaną odwołane?

Przede wszystkim musicie wiedzieć, że dzięki ustawie o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych jesteście chronieni w razie „nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności” – takich jak epidemia lub pandemia koronawirusa. Szczegółowe informacje znajdziecie w rządowym poradniku dla podróżnych.

Najważniejsza informacja jest taka, że gdyby wakacje zostały odwołane albo rok szkolny przedłużony ze względu na epidemię koronawirusa, przysługuje Wam prawo do bezkosztowego odstąpienia od umowy. Innymi słowy, w takiej sytuacji zwrócimy Wam 100% kosztów obozu.

Zadbamy o bezpieczeństwo Was i Waszych dzieci

Drodzy Rodzice, chcemy pokazać Wam, że bez względu na rozwój wydarzeń jesteście chronieni. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, śmiało kontaktujcie się z nami! Czekamy na Was pod telefonem (+48 58 344 22 12) mailowo (biuro@poszukiwaczeprzygod.pl) oraz na Messengerze.

Życzymy Wam dzisiaj dużo spokoju i dobrego humoru. Zostańcie w domu, ale z uśmiechem i beztroską planujcie już tegoroczne wakacje na jednym ze 107 tematycznych wyjazdów w całej Polsce! 🙂