fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Kilka słów o wakacjach ☀️

Zawsze powtarzamy, że wakacje to najważniejszy czas w roku! To nie tylko odpoczynek od szkoły – choć przecież to też bardzo ważna sprawa. Odpowiedni relaks po trudach nauki jest kluczowy do regeneracji i dalszej motywacji. 🙂 Ale wakacje to przede wszystkim czas na bycie sobą.

Prawda jest taka, że właśnie wtedy mamy czas na robienie tego, co najbardziej jest nam potrzebne. Mamy więc czas na porządny odpoczynek albo rozwijanie ulubionych pasji albo na spotykanie podobnych sobie ludzi. Na zdobywanie nowych umiejętności i na wspaniałe letnie przygody. Niejeden dorosły oddałby wiele za takie wakacje!

Dlatego z całej siły trzymamy kciuki za tegoroczne wakacje. Niech będą jak najbliższe takim idealnym i wymarzonym!

Lato, na jakie zasługujemy

Nie wiemy jeszcze, jak będzie w tym roku wyglądała letnia przerwa od szkoły. Sprawy zmieniają się całkiem dynamicznie – na przykład od 19 kwietnia ponownie będziemy cieszyć się spacerami w lasach i parkach. 🌳 To doskonała wiadomość, bo na zewnątrz już coraz cieplej, a przez okna wpada coraz więcej słońca.

Do lipca jeszcze daleko – i właśnie dlatego nie mamy jeszcze żadnego oficjalnego postanowienia, jak będą wyglądać tegoroczne wakacje.

Ale jesteśmy przekonani, że nasze wspólne poczucie odpowiedzialności zda egzamin na piątkę. Już niedługo spotkamy się w ulubionych kawiarniach i na wspólnych imprezach. A w lipcu i sierpniu czekać nas będzie lato, na jakie wszyscy zasługujemy. Po tygodniach wyrzeczeń to będą niezapomniane wakacje pełne przygód! Taka odrobina szaleństwa przyda się i pełnym niewykorzystanej energii dzieciakom, i ich dzielnym rodzicom. 🧡

Poza tym mocno wierzymy, że jak każdego lata będziemy mogli zorganizować dla Was kolonie i obozy. Mamy nadzieję że nic nie stanie temu na przeszkodzie, bo takie letnie wyjazdy to nie tylko rozwijające i emocjonujące przeżycia dla dzieci i młodzieży, ale też dobra okazja do tego, by rodzice zatęsknili za swoimi dziećmi – i wzajemnie.

Dlatego bądźcie dobrej myśli, znoście cierpliwie tymczasowe niewygody i wypatrujcie nadejścia lata. Nie bez powodu naszym hasłem jest #ByleDoWakacji!