fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

#JASNEŻECZYTAM

Czyli o tym jak promujemy czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży!

Warszawskie Targi Książki to prawdziwe święto polskiego czytelnictwa. Tysiące ludzi zbierają się w jednym miejscu, by wspólnie celebrować książki, dyskutować o literaturze i spotkać się ze znanymi pisarzami. Nie mogło nas tam zabraknąć!

Już od czwartku byliśmy w Warszawie i nie traciliśmy ani chwili. Organizowaliśmy konkursy dla fanów i fanek serii Moondrive, rozdawaliśmy katalogi LATO 2016 i świetne torby #ByleDoWakacji, chłonęliśmy czytelniczą atmosferę i sporządzaliśmy fotorelacje. To jednak nie wszystko.

Postanowiliśmy, że damy od siebie jeszcze więcej. Sami jesteśmy marzycielami i dlatego dobrze wiemy, jak wspaniale jest czytać – książki to prawdziwe skarbnice marzeń! Nic tak nie rozwija dziecięcej kreatywności i wyobraźni jak czytanie. Nic tak nie pobudza do działania jak marzenia.

Dlatego zorganizowaliśmy akcję #JasneŻeCzytam – aby promować czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży! Wystarczyło wybrać się na nasze stoisko, zgodzić z twierdzeniem „jasne, że czytam!” i opowiedzieć nam, dlaczego książki są tak wartościowe. W zamian każdy uczestnik naszej akcji otrzymywał kultową koszulkę #ByleDoWakacji.

Jak wyszło? Sprawdźcie sami!