fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Odwiedziliśmy Jantar i Krynicę Morską

Prawda jest taka, że bardzo już za wami tęsknimy! Co prawda wciąż mocno trzymamy kciuki za tegoroczne wakacje, ale mamy nadzieję że już niedługo będziemy mogli przekazać same dobre wiadomości.

W oczekiwaniu na powrót do odliczania #ByleDoWakacji nasza poszukiwaczowa ekipa wybrała się nad morze. 🐚 Mikołaj, Mateusz i Błażej odwiedzili dwa nasze ośrodki – Bursztyn w Jantarze i Bałtyk w Krynicy Morskiej. Zobaczcie co tam słychać!

Zaczęliśmy od Jantaru…

Jantar to miejscowość na pograniczu dwóch bardzo ciekawych regionów geograficznych – Żuław Wiślanych i Mierzei Wiślanej. Jeżeli wybierzecie się w tamte rejony szlakiem naszych ośrodków wypoczynkowych, najpierw traficie właśnie do Jantaru. Tam czeka na Was ośrodek Bursztyn, ze swoim kultowym basenem i gamingowym poddaszem!

Przywitaliśmy się z właścicielką ośrodka i wyruszaliśmy na zwiedzanie dawno nieoglądanych miejsc. Zobaczcie:

…a potem pojechaliśmy do Krynicy Morskiej

Posiedzieliśmy nad basenem, pogrzaliśmy się w słońcu i ruszyliśmy dalej – na Mierzeję Wiślaną. Tam mieści się wakacyjna stolica wybrzeża – Krynica Morska! Zanim zajrzeliśmy na krynicką plażę, odwiedziliśmy oczywiście ośrodek Bałtyk. Tam odbywają się w wakacje obozy sportowe, chilloutowe i te z cyklu Akademii Umysłu.

Byliśmy w balonie sportowym, przy wiacie grillowej, na stołówce 😋 i w wiacie Akademii Umysłu. Potem Mikołaj, czyli nasz socialmediowy ninja, złożył to wszystko w krótką relację. Zapraszamy do oglądania!

Gdzie pojedziemy następnym razem?

Dajcie znać, czy takie wspominkowe filmiki Wam się podobają! Jeżeli tak, macie szansę wysłać nasz zespół filmowy do kolejnych ośrodków. Powinniśmy pojechać do mazurskiego Sarnówka? A może w góry, do Bukowiny Tatrzańskiej? Wy decydujecie – w komentarzach na Facebooku!