fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Gwiazdy Katalogu ⭐ poszukiwane!

Najlepsza pamiątka z wakacji

W trakcie wakacji i zimowisk na obozowych profilach facebookowych znajdziecie codzienne fotorelacje – kadra Poszukiwaczy Przygód wybiera wieczorem najlepsze obozowe zdjęcia, opisuje jak minął nam kolejny dzień lata i publikuje relację na Facebooku, by każdy mógł nam zazdrościć niesamowitych wakacyjnych wrażeń! Możecie być zatem pewni, że znajdziecie swoje wakacyjne zdjęcia i będziecie się mogli nimi pochwalić – albo ustawić nową profilówkę.

Mimo to największe poruszenie dzieje się zawsze wtedy, gdy na nasze obozy – w góry, nad morze czy na Kaszuby – przyjeżdża Pan Fotograf. Prawie każdy chce się wtedy znaleźć przed obiektywem i oczywiście wypaść jak najlepiej. A kiedy w Wasze ręce trafia katalog OBOZY, zaczyna się przeglądanie! Może w tym roku się uda? Zyskam nieśmiertelną sławę i wieczną chwałę? Czy zostanę w tym roku ⭐ Gwiazdą Katalogu?

Ty też możesz być Gwiazdą!

Kochani uczestnicy, przypominamy Wam, że jeszcze tylko do 9 kwietnia czekamy na zgłoszenia w akcji ⭐ Gwiazdy Katalogu! Jeżeli odnaleźliście się na którejś ze stron OBOZY 2018, koniecznie dajcie nam znać – czekają na Was niespodzianki. Piszcie maila na marketing@poszukiwaczeprzygod.pl albo po prostu odezwijcie się na Messengerze – podając numer strony, na której się znaleźliście i koniecznie adres do wysyłki niespodzianki.

Nie przeglądaliście jeszcze katalogu OBOZY 2018? W takim razie do dzieła! Znajdziecie go po lewej stronie na górze.