fbpx

Gwarancja najniższej ceny obozu!

Nie musicie już czekać na promocję, by złożyć rezerwację na wymarzony obóz. W tym sezonie macie pewność, że zawsze będzie obowiązywać Was najlepsza możliwa cena. Sprawdźcie, jak działa nasza gwarancja najniższej ceny!

Rezerwacja obozu jest trochę jak kupno spodni. By znaleźć te idealne musisz pochodzić, porównać oferty i porządnie się zastanowić. W końcu, gdy znajdziesz to, czego potrzebujesz i zdecydujesz się na zakup… Następnego dnia w całym sklepie jest wielka wyprzedaż i obniżki.

Tylko, że obozy kosztują zdecydowanie więcej niż spodnie i ich nagła przecena może mocno zdenerwować – doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. W tym roku nie musicie się o to jednak bać! Od teraz na każdy zarezerwowany obóz macie gwarancję najniższej ceny, bez dodatkowych kosztów.

Jak działa gwarancja najniższej ceny?

✅ Wybieracie obóz z naszej oferty na Wakacje 2024 i dokonujecie rezerwacji jak zwykle.

✅ Podczas podsumowania na pewno zobaczycie dodatkową bezpłatną opcję “Gwarancja najniższej ceny”. Nic dodatkowego nie musicie robić ani płacić.

✅ Jeśli do rozpoczęcia wakacji (23.06.2024) przecenimy ten obóz, czyli przekreślimy jego cenę na stronie, otrzymacie od nas zwrot tej różnicy.

Teraz możecie spokojnie rezerwować Wasze wymarzone obozy, nie martwiąc się jednocześnie, że ich cena diametralnie spadnie w przyszłości. A jak wiemy, nie warto z tym zwlekać, miejsca w ośrodkach rozchodzą się bardzo szybko!

Gwarancja obowiązuje do rozpoczęcia wakacji, czyli do 23 czerwca.