fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Wygraj rabat 800 zł na Free Time

W najbliższy weekend w Gdańsku odbędzie się Free Time Festiwal — ogromna impreza z tysiącem pomysłów na to, jak kreatywnie i aktywnie spędzać wolny czas! Widowiskowe pokazy, atrakcje, tysiące zwiedzających i setki wystawców to gwarancja udanego, rodzinnego wypadu. Dodajcie do tego zorganizowany tuż obok festiwalu zlot food trucków z pysznym jedzeniem! Pogoda też zapowiada się wyśmienicie. ☀️ Ale my i tak upewnimy się, że wszyscy, którzy pojawią się 1 i 2 kwietnia na terenie Amber EXPO poczują powiew lata!

 

Postanowiliśmy zaszaleć i organizujemy aż dwa konkursy!

Jeżeli czujesz w sobie duszę artysty, łap kartkę i kredki i pokaż nam, jak wyglądają Twoje wymarzone wakacje. Najmłodsi adepci sztuki mogą liczyć na drobne upominki, a wszystkie prace wezmą udział w konkursie. Najciekawsze wymarzone wakacje pokażemy światu na naszym profilu na Facebooku oraz nagrodzimy kultowymi koszulkami #ByleDoWakacji!

Jeżeli postanowicie wziąć udział w konkursie plastycznym, zaglądajcie koniecznie na Facebooka. Zwycięzcom, którzy odwiedzą nasze stoisko w niedzielę po 14:00, nagrody wręczymy osobiście! Pozostali będą musieli wypatrywać listonosza z upragnioną przesyłką.

Teraz czas na prawdziwy HIT — mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać kupon rabatowy o wartości 800 złotych na obóz Poszukiwaczy Przygód! Brzmi jak doskonały sposób na zorganizowanie sobie wakacji, prawda?

W takim razie wystarczy, że pojawisz się na naszym stoisku na Free Time Festiwal i razem z nami nagrasz krótki klip, w którym opowiesz nam o wakacjach marzeń. Forma dowolna — możesz rymować, rapować, śpiewać, tańczyć albo gestykulować! Nagrodzimy najciekawszy występ, zwycięzca otrzyma kupon rabatowy, a dodatkowo rozdamy koszulki #ByleDoWakacji! Obiecujemy też, że ze wszystkich prac zmontujemy najbardziej słoneczny, najbardziej rozmarzony klip na świecie i opublikujemy go na naszym profilu.

Oba konkursy trwają od początku imprezy (czyli od 10:00 w sobotę 1 kwietnia) aż do godziny 12:00 w niedzielę, kiedy to nasze Wakacyjne Jury zbierze się na tajną naradę i wyłoni zwycięzców. Na ogłoszenie wyników możecie wpaść w niedzielę o 14:00 — oczywiście do naszego miasteczka Byle Do Wakacji!

 

Miasteczko Byle Do Wakacji

W tym roku na Free Time organizujemy wielkie miasteczko z atrakcjami, które nazwaliśmy Byle Do Wakacji! Będziecie mogli wypróbować nowoczesną konsolę Play Station 4 Pro wraz z goglami wirtualnej rzeczywistości (PS VR), pobawić się na dmuchanej zjeżdżalni, sprawdzić siłę swojego uderzenia w bramce radarowej, wspólnie ze znajomymi albo rodziną zagrać w gigantyczne piłkarzyki, a także wskoczyć w dmuchany strój, stanąć na macie i zostać wojownikami SUMO! To jednak nie koniec.

Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursach, poznać ich regulamin oraz odpowiedzi na wątpliwości, wszystko to znajdziecie na naszym stoisku na festiwalu. Karolina, Paweł i Mateusz na pewno wyjaśnią co trzeba, a przy okazji opowiedzą o obozach z naszej najnowszej oferty OBOZY 2017! Na stoisku znajdziecie również katalogi OBOZY 2017 — jeżeli jeszcze nie macie swojego egzemplarza, to dobry moment by się w niego zaopatrzyć.

Jak do nas trafić? Nie będzie z tym problemu. Oszczędziliśmy Wam kłopotu i zorganizowaliśmy sobie miejsce przy samym wejściu — jeszcze przed wejściem na halę. Na pewno nas wypatrzycie.

Do zobaczenia na Free Time Festiwal!