fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Zobacz fotorelacje z wakacji 2019 ☀️

Nareszcie wakacje! Zakończyliśmy wspólne odliczanie do końca roku szkolnego (razem z nami odliczało 109 tysięcy osób!) i rozpoczęliśmy pierwszy turnus Obozów 2019. Za nami pierwsze atrakcje i przygody – a razem z nimi fotorelacje z wakacji! Zapraszamy do ich oglądania 🙂

Codzienne zdjęcia i relacje z obozów 📷

Każdego dnia nasi wychowawcy i instruktorzy łapią za aparaty fotograficzne i upewniają się, że po wakacjach spędzonych z nami zostaną wam wspaniałe pamiątki. Wszystkie zdjęcia, które wykonamy w trakcie całego turnusu, trafią do was dzięki wygodnym albumom online, które wprowadziliśmy w zeszłym roku!

Co więcej, każdego wieczoru, po zakończonych zajęciach, zdjęcia z całego dnia trafiają do kierownika obozu. Kierownik wybiera najładniejsze z nich i wrzuca je na Facebooka w formie codziennej fotorelacji. Fotorelacje z wakacji oprócz zdjęć zawierają również opis zajęć – dowiecie się zatem, jak każda grupa obozowa spędziła swój dzień.

Dzięki temu jesteście zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się na naszych obozach! Możecie podejrzeć nasze wakacyjne zajęcia, podpatrzeć obozowe życie i sprawdzić na przykład, jaka pogoda była dzisiaj na plaży albo jak wygląda panorama Tatr widziana z ośrodka w Bukowinie Tatrzańskiej (a wygląda wspaniale). No i oczywiście możecie wypatrywać wśród opalonych i uśmiechniętych buziek swojej (to uczestnicy) albo waszego dziecka (to rodzice). 🙂

Poniżej odpowiadamy na najczęstsze pytania dotyczące fotorelacji. Ale najpierw – oto wszystkie nasze fotorelacje z wakacji w sezonie Obozy 2019! Konto na Facebooku nie jest potrzebne do ich przeglądania.

PORONIN (OBOZY ARTYSTYCZNE)

BUKOWINA TATRZAŃSKA

Fotorelacje z wakacji – najczęstsze pytania

O której godzinie pojawiają się fotorelacje z wakacji?

Godzina opublikowania fotorelacji zależy od kierownika obozu. Niektórzy publikują zdjęcia zaraz po zakończeniu zajęć, czyli około 22. Z kolei inni czekają do późnych godzin nocnych albo do poranka następnego dnia. Poza tym czasem ważne sprawy sprawią, że relacja pojawi się nieco później – ale obiecujemy, że pojawi się na pewno!

Dlaczego widzę tak mało zdjęć z mojego obozu?

Kierownik obozu wybiera kilkanaście najlepszych zdjęć do relacji na Facebooku. Ale spokojnie – wszystkie pozostałe zdjęcia znajdziecie w pamiątkowym albumie online, który otrzymacie zaraz po zakończeniu obozu. Czasem może się po prostu zdarzyć, że jeden z programów danego dnia ma nieco mniej udanych zdjęć. 🙂

Nie ma mnie (albo mojego dziecka) na żadnym ze zdjęć. Dlaczego?

Jeżeli podczas rezerwacji obozu nie wyraziliście zgody na przetwarzanie waszego wizerunku, nie możemy publikować waszych zdjęć. Jeżeli chcecie wyrazić taką zgodę, zadzwońcie do naszego Biura Obsługi Klienta, by dowiedzieć się jak to zrobić!

Jak mogę zobaczyć wszystkie zdjęcia z obozu?

Po zakończeniu obozu wyślemy do was maile z linkami do albumów ze zdjęciami z wakacji. Gdyby z jakiegoś powodu mail nie dotarł, dajcie nam znać mailowo, telefonicznie albo na Messengerze – przekażemy go ponownie!