fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Ferie coraz bliżej! Poznajcie nasze zimowiskowe hity 2024

Za nami pachnące choinką i piernikami święta. Brzuchy pełne, prezenty rozpakowane… Teraz zostało już tylko odliczanie do ferii zimowych! W województwach mazowieckim, opolskim, zachodniopomorskim i dolnośląskim rozpoczną się one za 2 tygodnie. To już ostatni moment, żeby wybrać wymarzone zimowisko – oczywiście z Poszukiwaczami Przygód! Jeśli jesteście ciekawi, jakie programy cieszą się wśród naszych klientów największym zainteresowaniem, przedstawiamy Wam krótkie zestawienie zimowych hitów 2024, na których mamy jeszcze miejsca.

Bestsellery  – zimowiska w Małem Cichem 

W tej niewielkiej, uroczej podhalańskiej miejscowości młodsi Poszukiwacze Przygód goszczą już od wielu lat. Zarówno obozy letnie, jak i zimowe zakwaterowane w ośrodku Pasternik cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Miejsca dosłownie znikają w oczach! A jakie programy szczególnie się Wam podobają?

Zimowisko dla Rodziców z Dziećmi 

Witajcie dzieci…i dorośli! Po raz kolejny Małe Ciche przywita młodych uczestników i ich opiekunów, którym – nie mamy wątpliwości – również należy się zimowy odpoczynek. Podczas, gdy młodsi będą bawić się w gronie rówieśników pod okiem wychowawców i instruktorów na stoku, dorośli mogą odpocząć i zaplanować swój czas tak, jak lubią! Wieczorem zaś, przed zaśnięciem, dzieciaki opowiedzą o swoich przygodach rodzicom. Czy to nie brzmi świetnie? Chyba musi – ten program zarówno w odsłonie letniej, jak zimowej cieszy się co roku ogromną popularnością! 

Winter Cmp 4 Girls

Podobnie jak w poprzednich latach dosłownie pokochaliście nasze zimowisko tylko dla dziewczyn! Winter Camp 4 Girls to połączenie intensywnej zabawy i aktywności na świeżym powietrzu z odpoczynkiem, czasem na wyciszenie czy ćwiczeniem uważności. Szukanie tropów Yeti o poranku, a po południu błogi relaks w obozowym SPA? Ma się rozumieć!

Bestsellery – zimowiska w Poroninie 

Witajcie w Poroninie! Ośrodek Limba jest doskonale znany uczestnikom naszych obozów letnich i zimowisk. Jego kameralne położenie z dala od ruchliwej Zakopianki, wspaniałe jedzenie i bliskość stoków sprawiają, że zimą uczestnicy zakochują się  w tym miejscu i wracają tu chętnie w kolejnych sezonach. Które programy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem? 

Zimowy chillout 

Czy jest z nami młodzież w wieku 13 – 18 lat? Oto program, który mogłyby znaleźć się w słowniku pod hasłem „dobra zimowa zabawa”. Co to dużo mówić – nazwa chyba najlepiej oddaje ducha tego zimowiska! Bitwa na śnieżki, zwariowane zabawy na śniegu, wieczorne projekcje filmowe z zimową herbatką, zajęcia plastyczne i sportowe – ale z przymrużeniem oka – oto kwintesencja udanych ferii. Nic dziwnego, że miejsca na Zimowym Chilloucie topnieją szybciej, niż śnieg na nosach naszych zrelaksowanych uczestników! 

Zimowisko narciarskie i snowboardowe 

Te programy to zimowy pewniak – w końcu jeśli ferie, to najlepiej te z zimowymi sportami! Jeśli nie możecie doczekać się szusowania na stokach i najchętniej nie odpinalibyście desek od butów, to jest to miejsce stworzone dla Was! Zimowiska narciarskie i snowboardowe są w ofercie Poszukiwaczy Przygód „od zawsze” i co roku cieszą się ogromną popularnością. Jesteście team narty czy team snowboard? 🙂

Zimowa Twierdza RPG i Zimowa Twierdza Larpowa

Druga w historii Poszukiwaczy Zimowa Twierdza Fantastyki zapowiada się obiecująco! Twierdzowicze, podobnie jak latem, zameldują się w Bukowinie Tatrzańskiej, by spróbować erpegowania i larpowania w chłodniejszej odsłonie 😉

To jedne z niewielu naszych zimowisk, na których całkowicie zrezygnowaliśmy z zajęć na stoku. Zamiast szkolenia narciarskiego i snowboardowego mamy w programie więcej sesji i larpów. Jeden dzień przeznaczamy też na całodniowy Garfieldcon!

Gotowi na ferie? 

My nie możemy się już doczekać wspólnych zimowych atrakcji: śnieg, narty, herbata z pomarańczą podczas wieczornego pokazu filmowego… A to wszystko z widokiem na góry! Czujecie ten klimat? 😊Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na idealne zimowisko sprawdźcie koniecznie, co dla Was przygotowaliśmy. Ostrzegamy, że w przypadku niektórych zimowisk wolne miejsca znikają szybciej, niż świąteczny sernik! 

Gotowi? Start!