Zaloguj się
Przypomnij hasło

Ferie coraz bliżej! Poznajcie nasze zimowiskowe hity 2023

Za nami pachnące choinką i piernikami święta. Brzuchy pełne, prezenty rozpakowane… Teraz zostało już tylko odliczanie do ferii zimowych! W województwach pomorskim, łódzkim, lubelskim, śląskim i podkarpackim rozpoczną się one za niecałe 3 tygodnie. To już ostatni moment, żeby wybrać wymarzone zimowisko – oczywiście z Poszukiwaczami Przygód! Jeśli jesteście ciekawi, jakie programy cieszą się wśród naszych klientów największym zainteresowaniem, przedstawiamy Wam krótkie zestawienie zimowych hitów 2023, na których mamy jeszcze miejsca.

Bestsellery  – zimowiska w Małem Cichem 

W tej niewielkiej, uroczej podhalańskiej miejscowości młodsi Poszukiwacze Przygód goszczą już od wielu lat. Zarówno obozy letnie, jak i zimowe zakwaterowane w ośrodku Pasternik cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Miejsca dosłownie znikają w oczach! A jakie programy szczególnie się Wam podobają?

Zimowisko dla Rodziców z Dziećmi 

Witajcie dzieci…i dorośli! Po raz kolejny Małe Ciche przywita młodych uczestników i ich opiekunów, którym – nie mamy wątpliwości – również należy się zimowy odpoczynek. Podczas, gdy młodsi będą bawić się w gronie rówieśników pod okiem wychowawców i instruktorów na stoku, dorośli mogą odpocząć i zaplanować swój czas tak, jak lubią! Wieczorem zaś, przed zaśnięciem, dzieciaki opowiedzą o swoich przygodach rodzicom. Czy to nie brzmi świetnie? Chyba musi – ten program zarówno w odsłonie letniej, jak zimowej cieszy się co roku ogromną popularnością! 

Zima na 100% 

Tego zimowiska nie trzeba nikomu przedstawiać: oto kwintesencja ferii! Wszystkich tych, których roznosi energia, zapraszamy na program Zima na 100%. Wspólnie zbudujemy igloo, urządzimy bitwę na śnieżki, zagramy w gry planszowe i konsolowe, a wieczorem będziemy bawić się przy dźwiękach znanych hitów podczas karaoke. Nie zabraknie także codziennych wypadów na stok! 

Bestsellery – zimowiska w Poroninie 

Witajcie w Poroninie! Ośrodek Limba jest doskonale znany uczestnikom naszych obozów letnich i zimowisk. Jego kameralne położenie z dala od ruchliwej Zakopianki, wspaniałe jedzenie i bliskość stoków sprawiają, że zimą uczestnicy zakochują się  w tym miejscu i wracają tu chętnie w kolejnych sezonach. Które programy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem? 

Zimowy chilout 

Czy jest z nami młodzież w wieku 13 – 18 lat? Oto program, który mogłyby znaleźć się w słowniku pod hasłem „dobra zimowa zabawa”. Co to dużo mówić – nazwa chyba najlepiej oddaje ducha tego zimowiska! Bitwa na śnieżki, zwariowane zjazdy na „byle czym”, wieczorne projekcje filmowe z zimową herbatką, zajęcia plastyczne i sportowe – ale z przymrużeniem oka – oto kwintesencja udanych ferii. Nic dziwnego, że miejsca na Zimowym Chilloutcie topnieją szybciej, niż śnieg na nosach naszych zrelaksowanych uczestników! 

Zimowisko narciarskie i snowboardowe 

Te programy to zimowy pewniak – w końcu jeśli ferie, to najlepiej te z zimowymi sportami! Jeśli nie możecie doczekać się szusowania na stokach i najchętniej nie odpinalibyście desek od butów, to jest to miejsce stworzone dla Was! Zimowiska narciarskie i snowboardowe są w ofercie Poszukiwaczy Przygód „od zawsze” i co roku cieszą się ogromną popularnością. W tym roku zmieniliśmy nieco ich formułę: zamiast codziennych dwóch krótszych wyjść na stok, uczestnicy szusować będą od śniadania do obiadokolacji. Dzięki temu, maksymalnie wykorzystają warunki pogodowe. Więcej o odświeżonej formie zimowisk narciarskich i snowboardowych przeczytacie tutaj. 

Gotowi na ferie? 

My nie możemy się już doczekać wspólnych zimowych atrakcji: śnieg, narty, herbata z pomarańczą podczas wieczornego pokazu filmowego… A to wszystko z widokiem na góry! Czujecie ten klimat? 😊Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na idealne zimowisko sprawdźcie koniecznie, co dla Was przygotowaliśmy. Ostrzegamy, że w przypadku niektórych zimowisk wolne miejsca znikają szybciej, niż świąteczny sernik! 

Gotowi? Start! 

Zimowisko Rodzinne

Jeżeli Wasza Pociecha będzie czuła się lepiej z rodzicami w pobliżu, ta oferta jest dla Was idealna.

Zima na 100%

Na takie zimowisko czeka każdy! Śnieg, góry, zimowy las… emocje i odpoczynek w jednym! Jedziemy?

Zimowy Chillout

Z nami na pewno nie ma miejsca na nudę! Zima pod znakiem dobrej zabawy oraz pozytywnie zakręconych ludzi.

Zima na stoku

Jak zima to tylko na stoku? Rozumiemy! Poznaj nasze zimowiska narciarskie i snowboardowe w Poroninie.