fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Dołącz do Hall of Fame Przystani Wyobraźni!

Przystań Wyobraźni to miejsce niezwykłe. Potwierdzi to każdy, kto spędził tam choćby jeden turnus. Przystań, to nie tylko artystyczne programy obozowe. To przede wszystkim atmosfera i klimat, który współtworzą wraz z kadrą sami uczestnicy. Jest to przestrzeń, w której można tworzyć, realizować się, rozwijać i po prostu poczuć się dobrze we własnej skórze w towarzystwie podobnych do Ciebie zakręconych pasjonatów. Taniec, śpiew, muzyka. Malarstwo, komiks, rysunek. Aktorstwo, fotografia, literatura… i to nadal nie wszystko! 🎨

Artyści nie tylko w wakacje - przystanwyobrazni.pl

Ten ocean twórczości zaczął wylewać się poza przystaniowe turnusy (których odbyło się blisko 70). Tysiące uczestników, kilkadziesiąt osób kadry – na co dzień żyje sztuką. Bo tak to już jest z pasją – nie da się jej odłożyć na półkę po wakacjach. Część naszych wychowawców zawodowo zajmuje się dziedzinami, których instruktorami są podczas obozów Przystani. Uczestnicy, którzy latem stawiali pierwsze kroki na parkiecie lub za obiektywem aparatu, dziś często wychodzą ze swoją twórczością w świat. 

Ideą Przystani jest dzielenie się z innymi swoimi pasjami i twórczością, a także motywowanie siebie nawzajem do tworzenia. Dobrze jest mieć miejsce, które gromadzi te wszystkie talenty, dając też innym źródło inspiracji do artystycznego działania!

Krzysiek Kapera – uczestnik, wychowawca i kierownik Przystani Wyobraźni

Nie mogliśmy i nie chcieliśmy pozwolić, by ten potencjał zniknął bez śladu. A że Przystań Wyobraźni to także całoroczne, kreatywne wspólne projekty, do życia powołaliśmy serwis www.przystanwyobrazni.pl w całości poświęcony Ludziom Przystani.

Kto, co i czemu?

Wszyscy, którzy w trakcie ponad 10 lat istnienia cyklu współtworzyli Przystań – a więc zarówno wychowawcy, jak i uczestnicy oraz każdy, kto czegoś się tu nauczył, coś odkrył, ale także podzielił się wiedzą z innymi  mają szansę zaprezentować się tutaj szerszej publiczności. 

Na stronie znajdują się sylwetki twórców oraz próbki ich dzieł. Grafika, fotografia, komiks, make-up, animacja… płaszczyzn twórczości wciąż przybywaDzięki temu projektowi młodym artystom łatwiej wyjść z cienia, by zaprezentować się światu, zaś twórcy, którzy debiut mają już za sobą, mogą pokazać się w jeszcze szerszym gronie. 

Chcę dołączyć do Hall of Fame!

Jeśli jesteś Człowiekiem Przystani – spędziłeś z nami choćby jeden turnus  i chciałbyś zaprezentować swoją twórczość w szerszym gronie, wyślij wiadomość na adres przystan@poszukiwaczeprzygod.pl.
Napisz nam:

  • Kim jesteś i czym się zajmujesz – pierwsze wrażenie zostawia się tylko raz, więc trzeba się dobrze przedstawić, prawda?
  • Pochwal się! Podziel się z nami swoją twórczością. Przewidzieliśmy kilka podstawowych kategorii, ale wiemy, że specjalnością Przystani jest wychodzenie poza ramy.
  • Zostaw po sobie ślad – pokaż gdzie możemy Cię znaleźć. Jeżeli masz bloga, fanpage albo sklep, to jest to najlepszy moment, aby dołączyć linki.

Nie ważne, czy piszesz, malujesz, tańczysz, czy kręcisz filmy, pozwól innym się odkryć. Stań się inspiracją. Być może ten niewielki krok okaże się kamieniem milowym. Dla Ciebie lub innych.  

No i do zobaczenia na Przystani Wyobraźni!