fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Dlaczego z nami na zimowisko?

W drugiej połowie stycznia rozpoczyna się pierwszy turnus Zimowisk 2017. Wielu z Was nie ma jeszcze sprecyzowanych planów na nadchodzące ferie. Od jakiegoś czasu namawiamy Was na wyjazd z nami do Kościeliska i Małego Cichego. Zastanawiacie się, dlaczego warto z nami jechać?

 

Wiele biur podróży organizuje Zimowiska. Dlaczego więc to właśnie nasze są wyjątkowe?
Przede wszystkim program! Wybraliśmy dla Was najlepsze, sprawdzone programy obozów letnich i ubraliśmy je w zimowe ciuchy! Teraz możecie poprawić swój warsztat literacki, czy fotograficzny, zagrać w GO, zostać Rycerzem Jedi, a jednocześnie codziennie szusować po podhalańskich stokach na nartach, czy snowboardzie! O doskonałą atmosferę i bezpieczeństwo zadba Wasza ulubiona kadra!
Po drugie: komfortowe ośrodki! Przygotowaliśmy dla Was miejsca w prawdziwych góralskic pensjonatach – gospodarze gwarantują pyszną kuchnię, wygodne, ciepłe pokoje i wspaniałą góralską atmosferę. Młodsi z Was będą mieszkali w Pensjonacie Pasternik w Małym Cichym, starsi w Willi Cztery Pory Roku w Kościelisku.
Po trzecie: cena! Może znajdziecie tańsze oferty, ale przyjrzyjcie się im dokładnie! Staraliśmy się przygotować dla Was najatrakcyjniejszą ofertę w możliwie najniższej cenie. Tylko u nas znajdziecie karnety na wyciągi, skibusy, 6 noclegów, 4 posiłki dziennie, płytę ze zdjęciami już od 1149zł!
Jeżeli macie jeszcze wątpliwości – piszcie (biuro@poszukiwaczeprzygod.pl) i dzwońcie (58 344 22 12). Jesteśmy do Waszej dyspozycji! Sprawdźcie szczegóły na www.poszukiwaczeprzygod.pl
Do zobaczenia na stoku!