fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Akademia Umysłu – obozy dla ambitnych

Wakacje to upragniony przez wszystkich czas odpoczynku. Plaża, morze, zabawa ze znajomymi w basenie – to jest to! Kto jednak powiedział, że letniego relaksu nie można połączyć z rozwojem pasji i zdobywaniem nowych umiejętności, przydatnych na przyszłej drodze kariery?

Jeżeli nie odpowiada Ci bezczynne leniuchowanie, a ciągłe ćwiczenie umysłu traktujesz jak najlepszą przygodę, zachwycisz się cyklem obozów Akademii Umysłu.

biegiem do sukcesu :)

 

W Jantarze – urokliwej i spokojnej miejscowości nadmorskiej – przygotowaliśmy enklawę dla spragnionych wakacyjnych atrakcji, żądnych wiedzy młodych ludzi, dla których ciągły rozwój to nie tylko szkolny obowiązek, ale prawdziwa przyjemność. Kto znajdzie coś dla siebie na obozach Akademii Umysłu? Z pewnością wszyscy Ci, których fascynuje… człowiek.

obóz medyczny - Zagadki dra Housea

 

Na Obozie Medycznym – Zagadki Doktora House’a przyszli studenci medycyny zajmą się analizą zdjęć rentgenowskich i wyników badań, nauczą się zakładania szwów, gipsu czy kroplówki. Dla tych, których bardziej od ciała człowieka interesuje jego osobowość przygotowaliśmy Sekrety Umysłu – obóz psychologiczny. Tutaj dowiecie się wszystkiego o typach charakterów, radzeniu sobie ze stresem, nauczycie się, jak rozpoznać kłamcę. To obóz zarówno dla tych, których pociąga psychologia, jako dziedzina nauki, jak i tych, którzy cenią sobie rozwój osobisty i lepsze poznanie samych siebie.

Sekrety Umysłu - obóz psychologiczny

 

A może ktoś z Was chciałby związać swoją przyszłość z tak prestiżowymi branżami, jak architektura lub prawo? Uczestnicy Obozu Architektonicznego zmierzą się z projektowaniem i wykonywaniem makiet budynków, wnętrz oraz krajobrazu, a przyszli prawnicy zgłębią zagadnienia z zakresu prawa, poprowadzą rozprawę sądową, rozpatrzą wiele zaskakujących przypadków i nauczą się skutecznej negocjacji.

Obóz kryminalistyczny - CSI

 

Jeśli rozwiązywanie zagadek kryminalnych w zaciszu sali sądowej to dla Was za mało, zapraszamy na CSI – obóz kryminalistyczny.Tutaj z pewnością nie zabraknie ani tajemnic, ani adrenaliny. Poznacie sposoby skutecznego prowadzenia śledztwa, tajniki pracy w laboratorium kryminalistycznym i poznacie kulisy najbardziej zaskakujących zbrodni wszechczasów!

Obozy komputerowe

 

Wychodząc naprzeciw Waszym zainteresowaniom, przygotowaliśmy w cyklu Akademii Umysłu obozy o tematyce osadzonej w branży IT. Miłośnicy informatycznych wyzwań mogą wybierać spośród takich programów, jak: Obóz Web Designerów, Projektantów Gier Komputerowych, czy Obóz Programistów. Brzmi nieźle, prawda? Dodajcie do tego odpoczynek na słonecznej plaży i wieczorne, zwariowane imprezy w doborowym towarzystwie i macie już przepis na idealne wakacje!

Summer Chill in English

 

W Akademii Umysłu znajdzie się też coś dla fanów języka angielskiego. Jedyny w swoim rodzaju obóz Summer Chill in English to połączenie letniej zabawy i chilloutu na bałtyckiej plaży z aktywną nauką języka.

Te wakacje macie szansę spędzić w sposób niezwykły. Relaksując się i odpoczywając będziecie chłonąć wiedzę podaną w najlepszym stylu. Takie rzeczy tylko z Poszukiwaczami Przygód 🙂

Szczegółó znadziecie na www.poszukiwaczeprzygod.pl/obozy/akademiaumyslu/