Przejdź do treści

Co się dzieje z moim zamówieniem? — kulisy sklepu #ByleDoWakacji

Cześć, tu Mikołaj z Poszukiwaczy Przygód. To ja odpowiadam za nasz sklep z bluzami, koszulkami i gadżetami #ByleDoWakacji i dziś pokażę Wam, jak to wszystko wygląda zza kulis. Opowiem przy okazji, czemu w ogóle zdecydowaliśmy się wystartować ze sklepem internetowym!

Do skrzynki mailowej trafia wiadomość: Nowe zamówienie nr #515! ☕ Łyk kawy, sprawdzam status płatności i idę do magazynu. Do kogoś niedługo trafi paczka ze sklepu #ByleDoWakacji

Kiedy pojawia się nowe zamówienie, najpierw wybieram się do magazynu. Mamy tam specjalną półkę ze sklepowymi gadżetami. Przy niej dobieram konkretne gadżety do Twojego zamówienia. Bluza, torba, koszulka – i cyk! Gotowe. Biorę też karton w który zapakuję zamówienie i z tym wszystkim idę na piętro, gdzie pakuję paczkę. W sali konferencyjnej mamy tajemniczą skrzynię z wakacyjną energią. W środku jest pełno dodatkowych gadżetów, które trafiają do Waszych zamówień. 🤩

Jeżeli klikniecie w przycisk powyżej, to zobaczycie jak wygląda sklep od frontu. W tym wpisie macie okazję zajrzeć za kulisy. Jest różnica, co? W każdym razie na tym etapie, czyli kiedy zamówienie jest już skompletowane, wszystko ląduje na stole. Przed sobą mam arkusz kartonu do pakowania, szablon, marker, Wasze zamówienie i klika dodatków. Pocztówka, smycz i opaski. Czas złożyć paczkę! 📦

Jak widzicie za całym sklepem stoi tak naprawdę jedna osoba, a każde zamówienie przygotowujemy dla Was w naszej bazie na ul. Planetarnej w Gdańsku. Dzięki temu paczka trafia do Was bez zbędnych przestojów – najbliższy Paczkomat z którego nadajemy przesyłki mamy jakieś 300 metrów od biura! Sklep #ByleDoWakacji to taki mały butik z wakacyjnymi gadżetami, który chętnie zapełniamy Waszymi pomysłami. Nie mamy planów zakładania sieci sklepów w galeriach handlowych! 😜

Sklep BDW

Twoje zamówienie jest w trakcie realizacji!

Zależy nam na planecie! 🌎 Wiemy, że wiele jeszcze przed nami. Ale cały czas staramy się wdrażać eko-rozwiązania do naszego sklepu. Dlatego opakowania są kartonowe, a użycie folii ograniczam do minimum – zabezpieczamy nim Fate Core – a każda paczka trafia do kurierskiego foliopaku.

Wiem, że przed nami jeszcze dłuuuga, ale ekscytująca droga. Jest wiele rozwiązań – może podpowiecie nam, z jakich eko-tricków w pakowaniu jesteście najbardziej zadowoleni i co powinniśmy wprowadzić? Na jakich sklepach się wzorować?

Zamówienie BDW
Sklep BDW

Tak wygląda złożone zamówienie przed i po pakowaniu. Chyba trochę lepiej, prawda? 😇 Zanim zamówienie trafi do foliopaku i paczkomatu, dorzucamy Wam gratisowe fanty.

🖊️ Długopis – i uwaga, nasze nie są z plastiku, tylko z kukurydzy!🌽 Są więc biodegradowalne, choć raczej niejadalne.
☀️ Smyczka – smyczy z kukurydzy jeszcze nikt nie wymyślił, ale jeśli powstaną – na pewno je u nas znajdziecie. Dlatego wybieramy takie, które są z robione z mocnego i wytrzymałego materiału. Jeżeli chcecie, możecie nam podpowiedzieć jakieś bardziej eko rozwiązania!
🌈 Opaska – hit każdego sezonu teraz nie tylko na obozach. Wodoodporne, kurzoodporne, szkołoodporne – wystarczy ich nie zrywać.

Poniżej zdjęcia gadżetów:

A czemu tak naprawdę wystartowaliśmy ze sklepem?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Każdego sezonu pytacie nas, czy nasze koszulki można gdzieś dostać, albo czy też można kupić taką bluzę, albo czy po wakacjach jest szansa na torbę. Wiosną postanowiliśmy zatem zrobić taki prezent na Dzień Dziecka. 1 czerwca, po kilku tygodniach intensywnej pracy, wystartowaliśmy ze sklepem! Teraz codziennie możecie chwycić trochę wakacyjnych wspomnień dzięki kultowym, klasycznym wzorom Byle Do Wakacji albo tym nowym, przygotowanym specjalnie do sklepu.

W najbliższych tygodniach mamy plany na wrzucenie na stronę kilku zimowych gadżetów, a także na akcję angażującą naszych uczestników. Pierwsze efekty poznacie już niebawem. Zaglądajcie zwłaszcza na Instagrama Poszukiwaczy Przygód!

Na koniec chcielibyśmy zaprosić Was do współtworzenia sklepu. Projektujecie grafiki, macie pomysły na gadżety albo wzory? Chcielibyście zobaczyć ulubionego obozowego mema na koszulce? Nie ma lepszego momentu, by właśnie TERAZ napisać do mnie maila! 📧

mikolaj@poszukiwaczeprzygod.pl

Zapraszamy do sklepu!

kod rabatowy: BLOG10

Odwiedź sklep i wykorzystaj kupon: