Przejdź do treści

Samopoczucie dzieci i młodzieży po roku izolacji – projekt badawczy Poszukiwaczy Przygód i Uniwersytetu SWPS

Rok temu nasza codzienność zmieniła się radykalnie. Pandemia koronawirusa odcisnęła swój ślad na wszystkich płaszczyznach naszego życia. W szczególny sposób dotknęła dzieci i młodzież. Troska o rozwój młodych ludzi oraz ich dobre samopoczucie od zawsze były motorem naszych działań. Również teraz chcemy zrobić co w naszej mocy, by pomóc Wam w powrocie do normalności. Na początek powiedzcie nam, czy wszystko u Was w porządku?

Jesteście dla nas ważni cały rok

W trosce o dzieci i młodzież w wieku szkolnym wraz z Uniwersytetem SWPS przygotowaliśmy krótkie badanie, aby każdy z Was mógł powiedzieć, jaki wpływ na jego życie miały zmiany związane lockdownem.
Badanie ma formę krótkiej, w pełni anonimowej ankiety – jej wypełnienie zajmie tylko kilka minut!

Dlaczego to takie ważne?

Wyniki ankiety przydadzą się nie tylko w celach naukowych, ale także będą mogły posłużyć innym instytucjom pracującym na rzecz niwelowania negatywnych skutków pandemii wśród dzieci i młodzieży.
Pytania skierowane są do młodych ludzi w wieku 7 – 18 lat. Rodziców dzieci w wieku 7 – 13 lat prosimy o pomoc w jej wypełnieniu, zaś młodzież w wieku 14 – 18 lat może wypełnić ankietę samodzielnie.

Pomóżcie innym w powrocie do normalności!

Im więcej wyników - tym więcej badania! 🔬

Jeśli znasz osoby, które mogłyby wypełnić naszą ankietę – prześlij im link.
Każdy głos jest na wagę złota i pomaga nam lepiej opracować rozwiązania, które pomogą poprawić sytuację dzieci i młodzieży.