Przejdź do treści

Gwiazdy Katalogu 2022, czekamy na Was! ⭐

Prawda jest taka, że nasz kultowy katalog nie byłby taki piękny, gdyby nie Gwiazdy Katalogu 2022! To Wasze uśmiechnięte foty z wakacji sprawiają, że aż chce się go przeglądać. A myśli same odpływają do dwóch najprzyjemniejszych miesięcy w roku. ☀️ Dlatego jak co roku dla wszystkich Gwiazd przygotowaliśmy paczki-niespodzianki.

Zasady akcji Gwiazdy Katalogu 2022

Zasady są proste. Po pierwsze weź do ręki drukowany katalog Obozy 2022 albo zajrzyj do wersji elektronicznej – i sprawdź, czy jesteś na którymś ze zdjęć! Jeżeli tak, gratulacje – zostajesz naszą tegoroczną Gwiazdą Katalogu! Czeka cię zatem nieśmiertelna chwała i sława – a od nas także paczka-niespodzianka.

Żeby ją otrzymać, napisz do nas maila na marketing@poszukiwaczeprzygod.pl albo po prostu na Messengerze. W wiadomości podaj koniecznie dwie rzeczy:

  1. adres, na który możemy wysłać paczkę,
  2. numer strony z katalogu, na której jest twoja fotka.

I teraz jeszcze jedna ważna sprawa: na zgłoszenia czekamy do 5 kwietnia 2022. Wtedy też podsumujemy wszystkie zgłoszenia i roześlemy paczuchy. Czego można się spodziewać w środku? Zestawu poszukiwaczowych upominków, w tym miłej wakacyjnej pamiątki.

Zdradzimy jeszcze, że jednym z upominków jest kolorowa torba z naszym najnowszym hasłem NAJLEPSZE WAKACJE EVER! 🙂

Katalogi Obozy 2022 są już u Was

A jeśli chodzi o drukowane katalogi, to jak dajecie nam znać na Facebooku, paczki trafiły już do Waszych skrzynek pocztowych. To świetna wiadomość – zachęcamy Was do wspólnego przeglądania i planowania wakacji z katalogiem w ręku! Dodatkowo jeżeli macie już wybrany obóz, koniecznie przekażcie swój egzemplarz koleżankom i kolegom. Może w tym roku uda się wspólnie wyjechać na wakacje?

Jeżeli do tej pory nie otrzymaliście katalogu – albo dopiero pierwszy raz jedziecie z nami na wakacje – możecie go cały czas zamówić.  Wystarczy wypełnić formularz na specjalnej stronie: https://katalog.poszukiwaczeprzygod.pl/